• قیمت 84000 تومان
  • نویسنده فیلیپ کاتلر
  • ترجمه بهمن فروزنده
  • ناشر آموخته
اصول بازاریابی فیلیپ کارتر
توضیحات تکمیلی برای: "اصول بازاریابی فیلیپ کارتر"

اصول بازاریابی ۲ جلدی

 

بازاریابی سرمایه‌گذاری بلندمدت است که بدون آن، امکان ایجاد نام تجاری توانمند و تصویر ذهنی مثبت ، کسب شهرت و اعتبار ، تأمین رضایت مشتریان و به طور کلی موفقیت کسب و کار وجود ندارد .

بازاریابی فرآیندی است که به کمک آن در هر جامعه‌ی رقابتی امکان تحقیقات، تکوین و تولید کالا و خدماتی که مشتریان واقعاً خواهان آنند ، قیمت گذاری صحیح ، توزیع اثربخش ، اطلاع‌رسانی هدفمند ، نظارت بر مراحل مختلف این فرایند و رقابت سالم‌ فراهم می‌شود .

به کمک بازاریابی است که منابع محدود به بهترین صورت ممکن به مصارف بهینه یعنی تأمین نیازهای در حال تغییر مشتریان اختصاص می‌یابد .

این روزها، در جوامع رقابتی ، کالا به حد کافی وجود دارد . این تعداد مشتریان است که اندک است ! پیش‌ تر ، بنگاه‌ها در کمین شکار مشتری بودند و اکنون به برکت قابلیت‌های اینترنت مشتریان به شکارچی تبدیل شده اند . بنگاه‌ها یکی پس از دیگری کلیکی می‌شوند و این‌ها فقط بخشی از تحولاتی است که می‌طلبد بنگاه‌ها  ، اگر خواهان پیشی گرفتن از رقبای خود هستند ، ضمن پایبندی به استفاده از اصول بازاریابی نوین که سلامتی و رشد روزافزون آنها را تضمین می‌کند ، همواره برای بهتر عمل کردن در اندیشه تجدیدنظر در راهبردهای بازاریابی خود نیز باشید .

فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ در کتاب اصول بازاریابی با ارائه مجموعه‌ای از اصول و مفاهیم علمی و نظری ، موارد مطالعه ی واقعی ، راهکارها و راهبردها ، داستان‌ها و مثال‌های بازاریابی و هشدارها و رهنمودها به ما می‌آموزد که برای موفقیت چگونه باید به مشتریان فایده رسانی کنیم ، چگونه باید نام‌های تجاری توانمند داشته باشیم و چگونه باید در عین احساس مسئولیت اجتماعی بازاریابی کنیم.

 

1092 صفحه ، قطع رحلی ، جلد گالینگور ۲ جلدی http://tandisbook.com/wp-content/uploads/2012/12/hand-point-icon.png

نویسنده : فیلیپ کاتلر / گری آرمسترانگ

ترجمه : بهمن فروزنده

انتشارات : آموخته

 

اضافه کردن به سبد خرید