• قیمت 30000 تومان
  • نویسنده محمد بیابانی اسکویی
  • ترجمه -----------------------
  • ناشر دلیل ما
اصول دین امامیه
توضیحات تکمیلی برای: "اصول دین امامیه"

اصول دین امامیه ۲ جلدی

 

توحید – عدل – نبوت

واژه خدا انسان را به حقیقتی متوجه می کند که پیرامون ادیان آسمانی از آن به تعابیری مانند خالق همه موجودات ، رب ، مالک و مولا یاد می کنند .

حقیقتی که هیچ مخلوقی در هیچ لحظه ای بدون نظر و لطف او پایداری و ثباتی ندارد و بود و نبود همه به دست او است و تمام دارایی های همه خلایق به لطف و فضل و احسان او است .

شیعه امامیه است خدای تعالی به هر آن چه پدید می آورد و به هر آن چه بر پدیده هایش می دهد و هر آن چه از پدیده هایش می ستاند یا آن ها را از بین می برد ، به علم خود احاطه و اشراف دارد ، بلکه خدای متعال به اموری که هیچ حد و نهایتی برای آن ها وجود ندارد و هیچ کدام از آن ها را ایجاد نمی کند آگاهی دارد .

نیز به تمام حالات و جهات غیر محدود آن امور نامحدود هم آگاهی تام و احاطه کامل دارد و همان طور که به آن ها احاطه علمی دارد ، به ایجاد و عدم ایجاد و عدم ایجاد آن ها نیز قدرت و توانایی دارد . او از میان آن همه امور بی حد و حصر تنها تعدادی را که از حد ادراک بشر فراتر است با حالات و جهاتی محدود به وجود می آورد .

 

کتاب اصول دین امامیه ۷۵۱ صفحه ، قطع رقعی، جلد شومیز ۲ جلدیhttp://tandisbook.com/wp-content/uploads/2012/12/hand-point-icon.png

نویسنده : محمد بیابانی اسکویی

انتشارات دلیل ما

 

اضافه کردن به سبد خرید