• قیمت 32000تومان
حافظه میکرو اس دی کلاس ۱۰ microSD HC
توضیحات تکمیلی برای: "حافظه میکرو اس دی کلاس ۱۰ microSD HC"

مموری میکرو اس دی کلاس ۱۰ « ۱۶ گیگ »

 

همراه با خشاب تبدیل

 

http://www.tandisbook.com/wp-content/uploads/2015/05/sd-silicon.jpg

 

  micro SD Silicon power class 10

مموری Micro SD در حال حاضر کوچکترین مموری تجاری است که امروزه از آن استفاده بسیار زیادی می شود. اندازه این مموری ۱۱ در ۱۵ میلی متر بوده و همین اندازه کوچک، این مموری را برای انواع وسایل پرتابل نظیر موبایل ، دوربین عکاسی و تبلت ایده‌آل می‌سازد.

مموری کارت میکرو اس دی کلاس ۱۰ با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز پر سرعت ترین مموری حال حاضر در دنیا می باشد که مناسب برای وسایل متعددی مانند گوشی تلفن همراه ، تبلت ها Tablet ، دوربین های عکاسی و یا فیلم برداری دیجیتال ، پلیرهای صوتی MP3 و تصویری MP4 ، کنسول های بازی ، لپ تاپ Laptop و نوت بوک NoteBook و … می باشد. کارت حافظه که دارای ابعادی به اندازه ناخن یک انگشت دست است، میتواند حجم وسیعی از اطلاعات حتی فراتر از یک کتابخانه حجیم را در خود ذخیره کند.

حافظه های همراه یکی از پر مصرف ترین لوازم جانبی هست که امروزه مورد استفاده همه قرار می گیرد  ، که مموری تلفن همراه هم یکی از این حافظه های همراه هست .

 

اما نکته مهم در انتخاب این مموری کارتها یا هموم کارت حافظه :

 

کلاس در حافظه ها

کارت‌های SD براساس کلاس‌های سرعت عددی دسته‌بندی می‌شوند.این دسته‌بندی براساس حداقل سرعت قابل نوشتن (write) روی کارت‌ها انجام می‌شود.

کلاس ۲: حداقل سرعت نوشتن ۲MB/s
کلاس ۴: حداقل سرعت نوشتن ۴MB/s
کلاس ۶: حداقل سرعت نوشتن ۶MB/s
کلاس ۱۰: حداقل سرعت نوشتن ۱۰MB/s
کلاس UHS-1)UHS Speed Class 1): حداقل سرعت نوشتن ۱۰MB/s

کلاس سرعت مربوط به هر کارت SD، حداقل سرعت خواندن و نوشتن روی کارت به منظور ضبط تصاویر ویدئویی را تعیین می‌کند. در مورد عکس‌برداری، چیز دیگری اهمیت دارد. در مورد عکس‌ها اگر شما از کندترین کارت حافظه نیز برای ثبت تصویر استفاده کنید، باز هم عکس شما بدون کم و کاست، روی کارت حافظه ذخیره می‌شود.

مدل‌های مختلفی از حافظه های Micro SD نیز در بازار موجود است که جدا از بحث ظرفیت آنها، مسئله‌ی مهم دیگر نوع “Class” حافظه است.

به طور مثال یک حافظه ۱۶ گیگ کلاس ۲ دارای مینیمم سرعت ۲MB/s می‌باشد که برای استفاده اطلاعات امروزی پایین به نظر می‌رسد.
توجه داشته باشید که حافظه خود را از فروشنده‌های ناشناس و غیر مطمئن و گارانتی‌های غیر معتبر تهیه نفرمایید. نمونه‌ای که ممکن است برای شما پیش بیاید؛ خرید یک حافظه کلاس ۱۰ است که صرفا Class 10 روی آن چاپ شده در حالی که در عمل آن حافظه کلاس ۲ است.
درجه بندی “Class” در حافظه های  Micro SD بر اساس سرعت خواندن/نوشتن آن‌هاست. عموما ۴ سیستم درجه‌بندی “Class” در حافظه های میکرو وجود دارد و هر چه درجه آن بالاتر باشد مسلما سرعت آن حافظه نیز بیشتر خواهد بود.

http://www.tandisbook.com/wp-content/uploads/2015/05/movie43.png    فایل ویدئویی  :  حجم ۹ مگابایت ۲۱۰ دقیقه

http://www.tandisbook.com/wp-content/uploads/2015/05/picture48.png   فایل تصویر  :  کیفیت ۸ مگاپیکسل ۶۰۰۰ تصویر

http://www.tandisbook.com/wp-content/uploads/2015/05/itunes.png  فایل صوتی  :  ۴۱۲۰ فایل  MP3

http://www.tandisbook.com/wp-content/uploads/2015/05/wax.png  گارانتی : شرکت داده پرداز رایانه متین

اضافه کردن به سبد خرید