• قیمت 34000 تومان
  • نویسنده ---------
  • ترجمه زهرا محمدی
  • ناشر پیام آزادی
دانشنامه بزرگ کودک و نوجوان
توضیحات تکمیلی برای: "دانشنامه بزرگ کودک و نوجوان"

 دانشنامه بزرگ کودک و نوجوان :

 

استفاده از کتاب  دانشنامه بزرگ کودک و نوجوان ، آسان است . ابتدا ابتدا با نگاهی به صفحه فهرست مطالب شروع نمائید . در آن صفحه خواهید دید که کتاب  دانشنامه بزرگ کودک و نوجوان ، از ۸ بخش تشکیل یافته و هر بخش شامل مطالب مختلفی است . شماره صفحه مربوط به موضوع یا تصویری که توجه شما را جلب می کند پیدا کنید و به آن صفحه رجوع نمائید . اگر نتوانستید آن چه را که می خواهید در صفحه فهرست مطالب پیدا نمائید ، به فهرست راهنما در انتهای کتاب مراجعه کنید .  این فهرست به ترتیب حروف الفبا تنظیم شده و شامل تمام مطالبی است که در کتاب آمده است . پس از هر کلمه ، شماره صفحه یا صفحاتی که در آنها راجع به آن کلمه مطلب نوشته شده آمده است .

 

خفاش ها :

 

خفاش پستان دار پرنده ای است که پوستش خزدار است و بال هایش از پوست چرمی نازک ساخته شده . این پوست ف مانند پارچه ای که روی میله های چتر دوخته شده ، روی انگشتان خفاش کشیده شده است . خفاش ها در تمامی نقاط دنیا زندگی می کنند غ ولی ما غالبا آنها را هنگام پرواز نمی بینیم . اکثر خفاش ها روزها خود را وارونه آویزان می کنند و می خوابند . آنها هنگام شب به شکار می پردازند . خفاش های کوچک موش ها و پشه ها را می خورند . نوع بزرگ تر آنها گیاه خوارند و به روباه های پرنده معروف اند ؛ زیرا چهره هایی شبیه به روباه دارند . آنها از موز و شهد گیاهان تغذیه می کنند .

 

رشد منظم استخوان ها :

 

استخوان های بدن انسان تا اوایل دهه سوم عمر ، به رشد خود ادامه می دهند . انسان قادر به کم یا زیاد کردن قد خود نیست ؛ این امر به ژن ها بستگی دارد و از والدین به ارث می رسد . اما قد انسان هنگام عصر حدود یک سانتی متر کوتاه تر از هنگام صبح می باشد ! این به دلیل راه رفتن در طول روز است که باعث فشرده شدن بالشتک های غضروف  در ستون فقرات می شود .

 

463 صفحه ، قطع رحلی ، جلد گالینگور http://tandisbook.com/wp-content/uploads/2012/12/hand-point-icon.png

نویسنده :انتشارات D.K

ترجمه : دکتر زهرا محمدی ، قاسم قالیباف ، سید حسین ایرایی

انتشارات : پیام آزادی

اضافه کردن به سبد خرید